Sodyba „Karališka vila“ įsikūrusi ant Ungurio ežero kranto, Vilniaus apskrityje, tik 16 km nuo Trakų. Tai puiki vieta vestuvėms, įmonių vakarėliams, seminarams, konferencijoms, draugų kolektyvui ar tiesiog šeimos šventėms , poilsiui. Sodybos nuoma galima ištisus metus.

Sodyba siūlo pokylių salę su židiniu iki 50 asmenų, pirtį su mažesne sale iki 20-25 asmenų bei  6 kambariais ir mažesnę pirtelę ant ežero kranto talpinančią 15-20 žmonių. Taip pat siūlome didelį karštą kubilą ( Japoniška pirtis) ir 60 vietų nakvynei. Visoje sodyboje svečiams prieinamas nemokamas, bevielis interneto ryšys. Nemokama automobilių aikštelė.

Aktyvioms pramogoms siūlome valtis, vandens dviratį, tinklinį, krepšinio stovą, stalo tenisą, žvejybą, uogavimą, grybavimą, žygius pėsčiomis ir su dviračiais po lankytinas vietas su gido paslaugomis, dviračių nuomą, jodinėjimą žirgais, sūpuokles , įvairius komandinius žaidimus pievoje, ant ežero kranto. Už simbolinę paramą sezono metu svečiai gali vaišintis gėrybėmis iš mūsų ekologiško daržo.

Mėgstantiems švęsti lauke siūlome 4 pavėsines, lauko židinį, šašlykines. Svečiams pageidaujant pasirūpiname maitinimu pokylio metu ar pusryčiais į kambarį.

 

PAGRINDINIS NAMAS

 

Trumpas aprašymas: tai patogiausias mūsų sodybos namas, kuriame įrengti 6 kambariai su atskirais įėjimais iš lauko, wc ir dušo kambariais viduje.

Talpina žmonių: 50

Miegamų vietų: 38

Pokylių salė: 50

Pirtis: nėra

Kubilas: greta namo didelis kubilas, kuriame gali tilpti kaitintis apie 8 žmonės.

DIDŽIOJI PIRTIS

Trumpas aprašymas: jaukus, dviejų aukštų namas. Pirmajame aukšte sauna, wc, dušas, salė pasisėdėjimui su mini virtuve.

Talpina žmonių: 25

Miegamų vietų: 18

Pokylių salė: 20

Pirtis: senovinė lietuviška pirtis, joje temperatūra nėra itin aukšta, tačiau ji maloni savo didele drėgme.

Kubilas: greta pastato nedidelis karštas kubilas vienu metu talpinantis apie 5 žmones.

MAŽOJI PIRTIS

Trumpas aprašymas: namelis su lieptu tiesiai į ežerą – tai ne tik romantiška ir jauku, bet ir ypač patogu. Prie pirties didelė pavėsinė ant ežero kranto, talpinanti apie 25 svečius.

Talpina žmonių: 12

Miegamų vietų: 10

Pokylių salė: 10

Pirtis: karšta sauna.

Kubilas: netoliese

POBŪVIŲ SALĖ

Dviejų aukštų pobūvių salė, pirmajame aukšte iki 40 asm., antrajame iki 60 asm.

VIDEO